GÜLME KOMŞUNA, DAHA KÖTÜSÜ GELİR BAŞINA!

Valentina Tereşkova 1963 yılında uzaya giden ilk kadın olarak tarihe adını yazdırdı. Yukarıda ise 2018 yılında kadınların araba kullanmasını desteklemek için erkeklerin görüşlerini alan reklam filmini seyrediyoruz. Sevinsek mi üzülsek mi bilemedik… Yine de Suudi Arabistanlı kadınların hukuki olarak elde ettikleri otomobil kullanma hakkını tebrik ediyoruz.

Bir dokunuşla Coca-Cola karışımı

Coca-Cola içecek makinelerini kontrol edebileceğiniz bir uygulama geliştirdi. Coca-Cola Freestyle mobil uygulaması sayesinde makinede yeni bir karışım oluşturabileceksiniz. Coca-Cola Freestyle; 24 inç, yüksek çözünürlüklü, dokunmatik ekran ve Bluetooth bağlantısı gibi özellikleriyle 2019’da kullanıcılarıyla buluşacak.

2018 Dünya Kupası’na Adidas’tan ünlüler geçidi

David Beckham, Mesut Özil, Lionel Messi, Jose Mourinho, Pharrell Williams, Karlie Kloss; maça mı gidiyoruz, konsere mi, yoksa defileye mi? Yok hayır bilemediniz. Adidas, 2018 FIFA World Cup reklam filmi için 56 çok ünlü ismi bir araya getirdi!

Google Asistan sizin için kuaförden randevu bile alabiliyor!

Google yapay zeka ile ilgili çalışmalarına heyecan verici bir yenilik getirdi: Google Asistan! Google’ın yeni sesli asistanı artık sizin adınıza telefon görüşmeleri yapacak. CEO Sundar Pichai bir kuaför salonundan randevu alan Google Asistan’ın telefon konuşmasını dinletti. Konuşmanın tamamına yukarıdaki videodan ulaşabilirsiniz.