Uber’den Uçan Taksi Prototipi

Gökyüzündeki yolculuğunuz UberAir ile 2020’de başlıyor. 2020’de çıkacak olan UberAir hava taksisi ile ilgili reklam filmine yukarıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

SİZİ SEVİYORUZ UZAYLILAR

Fox yapımı The X-File tanıtımı için uzaylı dostlarımıza mesaj gönderebileceğimiz bir platform kurdu… Umarım mesajlarımız iletilir.

APPLE WATCH SERİES 3 İLE HAYATI KAYDIR

Apple Watch Series 3 için çekilen ve “Roll” özelliği vurgulanan yeni reklam filminde tüm dünya “kayıyor!” Yeni serinin en önemli özelliği bu gibi gözükse de 40 milyon şarkıyı kablosuz dinleme şansı sunması bizce daha göze çarpan bir özellik!

Işınlanmadan daha mühim!

Evden çıkmadan önce anahtarınızı ararken ya da köpeğinizi bir an gözünüzden kaybettiğinizde, itiraf edin eliniz bir anlığına Ctrl + F tuşlarına doğru yönelir. Mu tag, tam da bu işlevi görmek için hayata geçirilmiş! Dilediğiniz eşyanız Mu tag ile takip etmeniz mümkün. Bilgisayar, telefon, pasaport, çanta, valiz, harici sabit disk, bisiklet ya da köpeğinize takıp her yerden takip edebilirsiniz.

Limonatanız aktarılıyor!

İnternet üzerinden arkadaşlarınıza limonata göndermenin mümkün olduğunu söylesek aklınıza ilk limonata emojisi gelebilir. Hayır emoji değil, artık gerçek limonata göndermek mümkün. Sensörler ve elektrotlardan oluşan sistem ile bir bardak limonata, genel rengi ve ekşiliği, başka bir noktada bulunan özel bir bardağa internet üzerinden aktarılıyor.