En yaratıcı Instagram hesapları!

Like Don't move Unlike
 
14

İnsanın ortalama olarak bir fotoğrafa bakma süresinin sadece 1 saniye olduğunu biliyor muydunuz? En başarılı fotoğraflar bu süreyi uzatabilenler. Örneğin bir fotoğrafa 4 saniye baktırabiliyorsanız, çok büyük bir iş başarmış oluyorsunuz fotoğrafçılar nezdinde! İşte sizin için seçtiğimiz bu hesaplar, 1 saniyeden uzun baktıranlardan… Hatta bakakaldıklarınızdan!

 

@thislittlelion: Hesapta ara sıra boy gösteren Samson’ın sempatikliği bir yana, rengarenk, neşeli ve şık bir görsellik… Minimal ve yenilikçi bir lezzet kendini sık sık gösteriyor.

One of these polka dots are not like the others. ? @instagram #WHPpatterns

A photo posted by Kylie (@thislittlelion) on

 

@ohhappyday: Adı gibi çok mutlu bir hesap! Çocuklar için parti malzemeleri üreten Jordan Ferney, hazırladığı malzemeleri birbirinden eğlenceli kompozisyonlar yaratarak paylaşıyor. Şirin ve gerçeküstü!

Easy tissue paper streamers! I love this shoot from @poppiesforgrace 's new line.

A post shared by Oh Happy Day (@ohhappyday) on

 

@_foodstories_: Yemeğin görsel bir sanat dalı olduğuna hala ikna olmadınız mı? O halde, önce bu hesabı keşfedin. Sunum, fon seçimleri, kompozisyonlar… Tümü birinci sınıf. Burada hem gözünüzü doyurup hem de nefis yemek tarifleri keşfedeceksiniz.

Already thinking of another rhubarb cake, as this one was so delicious ? Have a lovely day guys! #ourfoodstories

A photo posted by Our Food Stories (@_foodstories_) on

 

@thiswildidea: Bu hesap, dünyanın en şık çocuk kitabını okumak gibi… Çünkü bir köpeğin doğadaki maceralarını izliyoruz. Ancak bu maceralar birbirinden güzel mekanlarda, rafine ve eğlenceli karelerde gerçekleşiyor.

Taking kindly to Airstream life

A post shared by Theron Humphrey (@thiswildidea) on

 

@brahmino: Resim sanatı ve fotoğraf sanatı arasında özel bir yerde duruyor bu hesap. Her karede ayrı bir fikir var. Tek kelimeyle “baktırıyor”. Özellikle uzaklara gitmeye ihtiyacınız olan anlar için birebir!

 

 @denizsabuncu: Etkileyici bir bakış açısı… Bol bol İstanbul fotoğrafı çeken Deniz’in Türkiye’den sonra en çok fotoğrafladığı ülke Amerika. Kullandığı renkler, seçtiği kadrajlar ve en önemlisi yakaladığı duygularla kalbimize taht kurdu.

A post shared by Deniz (@denizsabuncu) on

 

@yoncakarakas: İşlerinden tanıdığımız sanatçı Yonca Karakaş’ın Instagram hesabı… Ağırlıklı olarak kendi çalışmalarını paylaşıyor. Tam da bu yüzden 7/24 açık bir sanat galerisini gezmek gibi zaten! Bebek mavisi ve bebek pembesi bir dünyada, albino mankenleri kullanarak naïf bir anlatımla, sert gerçekleri önümüze koyan Karakaş’ı hala keşfetmediyseniz, mutlaka tanışın deriz.

S T A R C H I L D -Hyperanthropos / Soon to be seen #contemporaryistanbul #yoncakarakas

A post shared by ◾️Y O N K D (@yoncakarakas) on

 

@tortus_copenhagen: Bir sanatçıdan bir başkasına… Çömlekler yapan Eric Landon, paylaştığı videolarla sürece şahitlik etmemizi sağlıyor. Üstelik eserleri sahiden çok etkileyici!

Wedging for my students. Day #2 of a Tortus weekend workshop.

A post shared by Tortus Copenhagen (@tortus) on

 

@designmilk: Modern tasarım meraklıları için birbirinden güzel seçkilerle karşılaşabilecekleri güzel bir kaynak. Bir nevi “tasarımcının başucu kitabı” da diyebiliriz.

 

@streetartglobe: Bu da sokak sanatı meraklılarına…. Bu eserleri “yemeyin de yanında yatın” diyoruz.

By @paigebradleysculpture in New York. Follow @futbol451

A post shared by StreetArtGlobe (@streetartglobe) on

 

@simonebirch: Gidesi gelenlere… Ya da gidemeyip de gidebilenlere bakmayı sevenlere… Pırıl pırıl bir doğada çekilmiş eşsiz kareler.

even when you're away, I can feel you. #OneIslandOneJourney

A post shared by Fernando Samalot • Puerto Rico (@simonebirch) on

 

@ourcamplife: Uzaklardan bahsetmişken bu hesaba uğramadan geçmek olmazdı… Doğada kalmayı seviyorsanız, bu fotoğraflara bayılacak, hatta kendi kamp hayatınızı daha estetik kılacak detayları sinsice öğrenip, uygulayacaksınız.

Photo by: @tiffpenguin #ourcamplife

A post shared by OUR CAMP LIFE (@ourcamplife) on

 

@sjanaelise: Yoganın bedeni ne kadar güçlendirdiğine ve güzelleştirdiğine tanık olacağınız bir hesap bu… Tabii doğayı ihmal etmeden. Özellikle spora başlamak için motivasyona ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size çok iyi gelecek.

 

@markomorciano: Biraz İtalya’ya mı gitsek? Estetik bir Roma seyahati isteyenlere… Özellikle mimariyle ilgileniyorsanız, birbirinden güzel eserlerle karşılaşıp, onların yapan tasarım dehalarına tekrar tekrar hayran olacağınızdan eminiz.

 

@yellowwillow: Çok eğlenceli bir hesap! Her bir karesi öykülerle dolu. Anne McIsaac bizi Kanada’nın sokaklarında bir yolculuğa davet ediyor… Bu kadarla kalsa iyi asıl becerisi renkleri müthiş bir ustalıkla kullanması!

Let's tackle this he said?#worldneedsmorespiralstaircases #MuseumWeek #architectureMW

A photo posted by Anne McIsaac (@yellowillow) on

 

@ayellowmark: Sapsarı bir dünyada kendinizi kaybedin! “Benim etrafımda bu kadar çok sarı mı var?” sorusu günlük hayatınızı işgal etsin. Gözünüzü ekrandan ayıramayın. Hayır, hayır… Beddua değil! Hele bir göz atın, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

You have the power to write your story // #featuredayellowmark ☕️?

A photo posted by A Yellow Mark (@ayellowmark) on

 

@bicemsinik: Bu yazıyı yazan kişi olarak kendisine ait bir dövmeyi sırtımda taşıyorum J İşleri oldukça ünlü olduğundan onu zaten tanıdığınızı varsaydığımızdan Biçem’i sona bıraktık. Yine de hala tanımayanlar için, işte @bicemsinik…