VALLAHİ JEST OLDU!

Tatile giden iş arkadaşının arkasını toplamak, çileden çıkaran “Out of Office” bildirimleri, Burger King “Whopper Out of Office” ile yerini lezzetli bir öğlen yemeğine bırakıyor. İyi tatiller canım arkadaşım.

BELEDİYE SEÇİMLERİNDE OYUM DOMİNOS’A

Dominos “Paving for Pizza” projesi ile teslimat sürecinde, bozuk yollardan dolayı zarar gören pizzalarını korumak amacıyla tüketicileri tarafından önerilen yolları onarıyor. Siparişler gecikmesin, peynirler havada uçuşmasın! Anlaşılan belediyecilik dünyanın her yerinde aynı…

ÇOK CESUR HAREKETLER BUNLAR!

Dondurma markası Baskin-Robbins yeni kampanyasında GIF, twerk ve meme kullanarak yeni jenerasyonu tavlamaya çalışıyor. Köklü bir tarihe sahip marka, gençlerin artık Baskin ile ilgilenmediğini ve bunu değiştirmeleri gerektiğini düşünerek “Got Me Like” kampanyasını hazırladıklarını belirtiyor.

İŞTE SNAPCHAT’İN İLK TV REKLAMI

Snapchat, Instagram’ın story ataklarından sonra azalan ilgiyi geri kazanmak istiyor! Hazırlamış olduğu ilk TV reklam filmiyle uygulamanın özelliklerini yaşamdan kesitler ile anlatan Snapchat, 25 yaş üzeri hedef kitleye “Evet Snapchat bir kameradır. Nasıl göründüğünüzden çok nasıl hissettiğinizin önemli olduğu bir kamera” diye sesleniyor. Gençlerin ebeveynlerini bu platformda isteyip istemedikleri ise muamma.